Křest knihy Ladislava Pekárka

Kniha pod názvem "Digitální retrospektiva" byla slavnostně pokřtěna v salonu Maryška v Bohumíně 15.prosince 2016. Pozvání na večer přijala rodina, přátelé a mnoho fotografů zvučných jmen. Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem,  kteří se na mé knize podíleli - zejména mé ženě Alence, společnosti Prosper Trading, a.s. za finanční příspěvek, MUDr. Vladimíru Bichlerovi a Mgr. Miroslavě Křenkové za textový doprovod ke knize, fotografovi Petru Piechoviczovi za můj portrét na obálku knihy a tiskárně Printo, spol. s.r.o. za profesionálně provevedený tisk knihy. V neposlední řadě děkuji předsedkyni bohumínského spolku Maryška Kamile Smigové za možnost uspořádat zde tento večer, opět Peru Piechoviczovi za profesionální fotoreportáž a Televiznímu informačnímu kanálu za videoreportáž. Záznam z večera budete moci shlédnout na obrazovkách od 23.prosince 2016.

Ladislav Pekárek
17.prosince 2016