Moravskoslezský mapový okruh

10. 6. 2017

vsetin-2017-01.jpgV sobotu 10. června 2017 se naši zástupci Ing. Karel Korbiel a Ladislav Pekárek na pozvání Fotoklubu Vsetín zúčastnili závěrečného vyhodnocení 15. ročníku Moravskoslezského mapového okruhu, kde jsme požádali o přijetí.

Opět jsme viděli důstojnou závěrečnou konferenci a po prezentaci našich třinácti velkoformátových a adjustovaných fotografií jsme byli do dalšího ročníku přijati. Zhlédli jsme rovněž výstavu vítězných fotografií, kde jsme konstatovali trend nástupu černobílé fotografie. Jak v tomto MO uspějeme, to ukáže čas.

Každopádně naše účast v MO Český ráj byla velmi přínosná a zajímává a zapíše se do kroniky fotoklubu. Získali jsme zde několik fotografických kamarádů, se kterýma se nehodláme rozejít.

Ladislav Pekárek, předseda Fotoklubu Bohumín.

Zpět na hlavní stránku

Náhledy fotografií ze složky Moravskoslezský mapový okruh 2016/2017