Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.valná hromada Fotoklubu Bohumín proběhla 8.2.2014

10. 2. 2014

Jakub Kotas děkuje předsedkyni OS Maryška Kamile Smigové za spolupráci v roce 2013

_nor0096-n.jpg

Na programu výročky byla zpráva o činnosti klubu v roce 2013, zpráva o hospodaření, organizační záležitosti v souvislosti s novelou občanského zákoníku, hodnocení dosavadního průběhu 53. MO Český ráj a dlouhá diskuze k dalšímu směřování činnosti klubu. Prioritou byla příprava setkání s fotografem Jindřichem Štreitem, kde nám spolupráci při organizaci programu nabídlo o. s. Maryška. Skalní členové vydrželi diskutovat až do 23.hodiny. Děkujeme tímto hostu naší 1. valné hromady paní Kamile Smigové, která nám podala neocenitelné informace při startu našeho klubu, uvedla naši 1. klubovou výstavu a poskytuje nám zcela zdarma prostory k hodnocení fotografií na MO Český ráj a opět se s námi podělila o své dlouholeté zkušenosti ve vedení OS Maryška. V neposlední řadě také děkujeme Aleně Pekárkové za přípravu výborného občerstvení.

Zpět na hlavní stránku