Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Antonín Kostka - MÁ VLÁRA

15. 5. 2018

  Tato výpravná, dvojjazyčná publikace představuje autorovu tvorbu za neuvěřitelných čtyřicet let a je autorovým vyznáním k rodnému kraji. Je doplněna poezií Jaroslava Seiferta, textem Ing. Jana Tluky a autorovým epilogem. Postprodukce, sazba a grafická úprava knihy je dílem předsedy Fotoklubu Bohumín Ladislava Pekárka.

  V této chvíli se připravuje distribuce knihy do knihkupectví, nicméně zájemci již dnes mohou kontaktovat autora e-mailem na adrese antkostka@seznam.cz

Ladislav Pekárek
předseda Fotoklubu Bohumínpotah-uvod.jpg

Kliknutím na obrázek si můžete otevřít náhled knihy.

 

Josef Wagner připravil knihu o svém bádání po jeskyních na Krymu, kterou veze 23.května 2018 do Ruska. Podrobnosti později.

9. 5. 2018

Video v rozlišení Full HD. Kvalitu přehrávání nastavte ozubeným kolečkem vpravo dole na liště a prezentaci spusťte v režimu na celou obrazovku.
Fotografie: Josef Wagner
Hudba: Sergej Rachmaninov
Postprodukce, sazba, grafická úprava a střih videa: Ladislav Pekárek

 
Celý článek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Repríza výstavy "Protiklady a souvislosti"

29. 4. 2018

/file/18/ncnj.pngVýstava "Protiklady a souvislosti" Ladislava Pekárka se stěhuje do Návštevnického centra v Novém Jičíně. Vzhledem k většímu výstavnímu prostoru bude rozšířena o další fotografie. Vernisáž výstavy proběhne 4.června 2018 v 17.00 hodin.

 

Poslední mapa 15.ročníku Moravskoslezského mapového okruhu

10. 4. 2018

mapa-beseda-ot-10.jpgV pondělí 9. dubna 2018 se náš malý klub naposledy sešel nad mapou letošního 15. ročníku Moravskoslezského mapového okruhu. Tentokrát k nám přistála mapa Fotoklubu Beseda Otrokovice. V dobré náladě chtěli všichni účastníci znát adresu té krásné blondýny a všichni ji viděli černobíle. Po obodování se opět rozvinula nikdy nekončící debata, co je a co není fotografie. Všem účastněným klubům garantujeme, že i když se scházíme v naší oblíbené restauraci už čtyři ročníky, nikdy jsme žádnou fotografii pivem nepoškodili.

Foto: Ladislav Pekárek