RegionFoto 2017

Dva roky utekly jako voda a přichází čas na další společnou prezentaci fotografů z ostravského, karvinského, frýdeckomísteckého a těšínského regionu. Fotoklub Havířov se opět ujímá role organizátora výstavy, která od letošního ročníku ponese nový název – REGIONFOTO. Již od listopadu loňského roku probíhají přípravy této akce a je již definitivně znám počet subjektů a vystavujících autorů. Své fotografie letos představí více než 80 fotografů z deseti fotoklubů a opět tedy půjde o významnou událost pro všechny zúčastněné. Rozsahem se tato výstava drží na špičce v kategorii společných projektů amatérských fotografů v naší zemi a trvající zájem autorů z našeho regionu je skvělou zprávou. Výstava proběhne opět ve Výstavní síni Viléma Wünscheho v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově od 4. do 28. dubna 2017.

Kamil Übelauer, předseda Fotoklubu Havířov

regionfoto_2017_web_01.jpg