Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na pozvání Fotoklubu Zvonek z Českého Těšína se zástupce našeho fotoklubu zúčastnil vernisáže výstavy "Naše město, náš region"

21. 9. 2013

Na této výstavě se prezentují členové Fotoklubu Zvonek o.s. a polský fotoklub Ciesznski Towaryszrwo Fotograficzne. Výstava se koná v rámci akce „Poklady těšínské truhly“. Vystavené práce mne velmi příjemně překvapily a daly další impuls k mé tvorbě.  I když byla výstava instalována v docela malém prostoru, její design byl v rámci možností dokonalý. Následně se konala prezentace fotografií v blízké kavárně, nicméně projektorem předvedená prezentace za téměř denního světla nebyla to, co by návštěvník očekával. Tady doporučuji prezentaci na velkoplošné televizi – je to o něčem jiném, máme v této oblasti své zkušenosti. Děkujeme Fotoklubu Zvonek za pozvání a těšíme se na další výstavu – snad u nás v Bohumíně.

Ladislav Pekárek, předseda Fotoklubu Bohumín, o.s.

Krátká fotorepotáž z vernisáže je zde.