Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení putovních map MO Český ráj 2016/2017 - 5.2.2017

5. 2. 2017

mapa-5-2-2017-11.jpgPo delší odmlce opět dorazil balík s fotografiemi 56. ročníku MO Český ráj – a hned obsahoval 40 fotek. Přišly mapy Sboru dobrovolných fotografů Desná a Fotoklubu Balvan z Jablonce nad Nisou. Tentokrát jsme se mohli sejít pouze tři, protože náš slavný lezec Pepe leze kdesi ve Španělsku s ještě slavnějším lezcem Adamem Ondrou.

Fotky byly na vysoké úrovni a tomu by mělo odpovídat i hodnocení v bodové stupnici 1 až 10. Je třeba si však uvědomit, že se jedná o soutěžení mezi třinácti fotokluby a hledají se mouchy, kterých by si jinak nikdo nevšimnul, a strhávají se za ně body. A navíc – náš klub už čtvrtý rok hodnotí, a už ví, jak je hodnocení nastaveno, a chtě-nechtě se mu musel přizpůsobit.

Nižší známky neznamenají, že jsou fotky špatné, ale znovu je třeba připomenout, že se jedná o soutěž. Ale někdy mi to připadá, jako soutěžení ve veřejných zakázkách – nesmyslné ceny a nesmyslné bodování…

Zpět na hlavní stránku
 

 

Náhledy fotografií ze složky Hodnocení mapy 5.2.2017