Návštěvní kniha

Prostor pro náměty návštěvníků stránek. Akceptujeme pozivní i negativní názory, ale neakceptujeme vulgární příspěvky (budou okamžitě odstraněny). Uvítáme, pokud se autor každého příspěvku podepíše celým jménem.

Zpět Dále Úvodní stránka

Arhangeli.ru - онлайн-гадания в любое время

(Glebnerry, 13. 2. 2020 22:50)

Наверное, нет такого человека, который не хотел бы узнать, что его ждет. Гадание на картах Таро – проверенный способ узнать свое будущее. Не надо звонить гадалке, добираться, стоять в очереди к заветной комнате.

Если дома есть интернет, чтобы узнать свою будущую Судьбу, достаточно посетить сайт https://arhangeli.ru Гадания проводятся не только на Таро, но и на цыганских, игровых и картах Ангелов. Для тех, кто не понимает расклад, есть подробные описания комбинаций карт, которые выбираются самостоятельно.

Есть способы гадания на бумаге, монете, лепестках роз. Старинные восточные гадания Ицзин, Ошо Дзен Таро раскроют тайну будущих отношений, оракул Симболон поведает о дне сегодняшнем. Всего несколько кликов и на мониторе предстанет все то, что было, будет, свершится в будущем.

Как приобрести электронный ключ

(Williedulky, 19. 1. 2020 12:45)

Seemly Plat Pal

(ilwewmvohd, 3. 1. 2020 5:00)

To tenebrosity and remarkably moms such as psycho marques

gratulace

(Mirek, 1. 7. 2019 16:39)

Ahoj z Nové Paky, velká gratulace k obsazení 7. místa v těžké konkurenci MO Moravskoslezkého. Krásné léto přeje Mirek.

opět gratulace

(Miroslav Suchánek, 7. 2. 2018 17:26)

Ahoj do Bohumína, je vidět že nezahálíte, Láďovi gratuluji k povedené prezentaci na jeho výstavě Protiklady a souvislosti i uspořádání takové výstavy. Je to kus poctivé práce a obětování spousty času, věřím, že si diváci přijdou na své. Dobré světlo a krásný fotorok přeje Mirek.

Re: opět gratulace

(Ladislav Pekárek, 8. 2. 2018 23:07)

Mirku díky a opět díky a pozdrav všem do Fotoklubu Nová Paka. Snad se opět brzy uvidíme.

Blahopřání

(Mirek, 13. 6. 2017 19:44)

Ahoj Všem do Bohumína, za Novou Paku gratuliji k vytouženému přijetí do Moravskoslezského MO, ať se Vám daří hájit Vaši poctivou fotografii a umisťovat se v předních liniích nebo na příčkách nejvyšších.Dobré světlo a nějaké nové členy přeje Mirek.

Re: Blahopřání

(Ladislav, 15. 6. 2017 5:28)

Díky Mirku a o dění u nás se na našem webu dovíte vše. Věřím, že se ještě mnohkrát uvidíme.

Pozdrav

(Jana Pavluková, 2. 12. 2016 14:37)

Zdravím bohumínský fotoklub, jehož fotoudálosti si, jakožto rodačka tohoto krásného města, určitě nenechám ujít. Přeji mnoho úspěchů a prima světlo :-)

MOČR

(Drack, 12. 7. 2015 1:56)

Ahoj Bohumíne,
jménem PCW blahopřeji k umístění v MOČR, jen tak dál...a větší kapky :) bylo fajn vás vidět naživo...

Drack

Smekám ! ! !

(Ladislav Vavřík, 7. 12. 2013 11:25)

Smekám klobouk nad Vašimi stránkami i fajnou reportáži z naší vernisáže v Ostravě . Díky a D O B R E S V E T L O ! ! ! Ladislav Vavřík FOTOKLUB OSTRAVA a KAMRLIK FOTOGRAFIE.

Uznání

(Stanislav Drozd, 3. 12. 2013 22:04)

Zdravím Fotoklub Havířov!

Hodnotím rychlé zpracování aktualit - vernisáž Fotoklubu Ostrava. Pěkné živé fotografie.

Re: Uznání

(Admin, 4. 12. 2013 19:02)

Díky, ale my jsme Bohumíńáci !

Gratulace

(Pavel Zubek, 3. 2. 2013 14:58)

Tož ať se vám daří, kolegové!!!!

Re: Gratulace

(L.P., 3. 2. 2013 18:02)

Díky moc Pavle, už se těším, až tě uvidím na naší první klubové výstavě.